Підвісні стелі

В категорії немає товарів

Підвісні стелі

Одним з найбільш актуальних на сьогоднішній день рішень для обробки стелі є підвісні конструкції. Вони дозволяють недорого і красиво оформити приміщення, приховати дефекти поверхні, розмістити побутові комунікації, встановити світильники. На підвісні стелі ціна цілком доступна, враховуючи їх практичність, надійність і довговічність. В інтернет-магазині "Строй Альянс" ви знайдете різноманітні варіанти конструкцій, які допоможуть створити комфортний і стильний дизайн.

Як монтуються підвісні стелі

Незалежно від обраного матеріалу, всі існуючі підвісні вироби монтуються за єдиною схемою. Основою є безпосередньо стельове перекриття та частково - верхні ділянки стіни. В окремих випадках можливе закріплення стель на проміжних опорах, але в основному використовуються капітальні конструкції.

Далі на основі закріплюються елементи каркаса з металу або дерев'яного бруса. Після чого монтуються сама підвісна стеля, умовно-цілісний або складна. Монтаж здійснюється за попередньою розміткою, починаючи з кута. При складанні конструкції важливо стежити, щоб вона була рівною, без провисань на стиках, відшарувань і інших дефектів. Тільки в такому випадку рішення купити підвісну стелю виявиться виправданим.

Перевагами установки такої системи є:

  • Стійкість до різних температур, їх коливань і різких змін.
  • Простота і зручність у догляді.
  • Хороша звукоізоляція.
  • Монтаж може здійснюватися без допомоги професіоналів.
  • Можливість створення багаторівневих систем.
  • "Ширма" для стельових недоліків - не потрібно вирівнювати основу до міліметра.
  • За стелею можна заховати дроти, труби, комунікації, вентиляцію.

Які є види підвісних стель

Сьогодні підвісні стелі замовити воліє все більше людей. Вони зручні в монтажі, надійні і практичні. Сучасні виробники пропонують широке розмаїття варіантів, і новачок може легко заплутатися в їх розмаїтті. Пропонуємо розібратися, які є конструкції і підібрати для себе найбільш відповідний варіант.

  • Натяжні стелі. Один з найбільш поширених в житлових приміщеннях варіантів. Він являє собою ПВХ полотно, яке монтується в профіль, встановлений на стіни. Сучасні технології дозволяють реалізовувати найрізноманітніші дизайнерські ідеї - створення ніш, прихованого підсвічування, вбудованих карнизів, перепадів висот, фігурних вирізів і різних текстур. Такі підвісні стелі від виробника добре підходять для приміщень з підвищеною вологістю. Однак для установки подібної системи найчастіше потрібні кваліфіковані фахівці. Самостійно зробити це красиво і міцно дуже складно.
  • Гіпсокартонні стелі. Ще один поширений квартирний варіант. Являє собою основу з гіпсу, з двох сторін закриту картонними листами. Монтаж гіпсокартону - завдання непросте. Кожні 40 см на стандартну стелю кріпиться металевий сітчастий профіль, на який в подальшому викладаються гіпсокартонні листи. Але це ще не всі роботи. Після укладання поверхня шпаклюється, грунтується і фарбується. За вартістю така стеля обійдеться навіть дорожче попереднього, враховуючи терміни, вартість і тривалість самих робіт. Гіпсокартон не підходить для приміщень з підвищеною вологістю. Незважаючи на те, що є умовно вологостійкі матеріали, при затопленні така стеля повністю псується.
  • Стельові плити. Дуже зручний варіант, що не вимагає екстра-зусиль при установці. Така стеля складається з квадратних модулів, які встановлюються на каркас. При необхідності такі плити можна легко знімати і ставити назад без розбору всієї конструкції. Це дуже зручно, якщо потрібно дістати дроти, провести освітлення або здійснити будь-які інші маніпуляції з стельовим покриттям. Можна сказати, що стоять такі підвісні стелі недорого, але кінцева ціна залежить від обраного матеріалу. Квадратні модулі можуть бути виготовлені з мінерального волокна, пінополістиролу, сталі та ін.
  • Касетні стелі. Виготовляються з оцинкованої сталі або алюмінію. Касети легко монтуються на каркас і так же легко можна демонтувати при необхідності доступу в прихований простір або ремонту. Касетні системи бувають дзеркальними, що дозволяє візуально збільшити об'єм приміщення. З недоліків такого рішення - низька звукоізоляція. Касети практично не поглинають звуки.
  • Рейкові стелі. Являють собою вузькі і довгі алюмінієві, сталеві панелі. Такі панелі можуть бути самої різної ширини, що обумовлює різноманітність дизайнерських ідей. На таку підвісну стелю ціна в Україні варіюється, в Залежно від багатьох чинників. Рейкові стелі бувають відкриті і закриті. У першому випадку щілини між панелями заповнюються спеціальними межрейковими вставками. А в другому - простір між рейками закрито спеціальним язичком.
  • Дерев'яні стелі. Крім металу і пластика в виробництві підвісних стель використовується також дерево. Воно додає приміщенню затишку, тепла, екологічності. Мають високу звуко- і теплоізоляцією, зручні в монтажі. Дерев'яні панелі виготовляються з деревної стружки, гіпсу та облицьовуються шпоном, який в точності повторює малюнок натуральної деревини. Для підвищення захисних якостей обробляються спеціальними складами - вогнетривкими і протигрибковими.

Замовити підвісні стелі в "Строй Альянс"

Ознайомившись з різноманітністю продукції, ви напевно зможете підібрати максимально відповідний варіант. Всі представлені підвісні стелі інтернет-магазин пропонує за найкращою ціною.

Щоб оформити замовлення, ознайомтеся з інформацією про товар, додайте потрібну кількість до Кошику покупок, заповніть заявку і дочекайтеся зворотного зв'язку від нашого менеджера. Можна також самостійно зателефонувати за вказаними на сайті номерами, щоб уточнити інформацію, задати питання і зробити замовлення.

Доставка виробів здійснюється по всій Україні провідними транспортними компаніями. Є також можливість самовивозу з наших складів.

Показати ще
Сховати