Базальтова вата

В категорії немає товарів

Базальтова Вата

Якщо вам потрібен якісний і безпечний теплоізоляційний матеріал для будівельних і покрівельних робіт, то оптимальним варіантом стане базальтова вата. Вона активно використовується для утеплення та звукоізоляції як житлових будинків, так і промислових і комерційних об'єктів. На будівельному ринку доступні різноманітні утеплювачі, але базальтова вата користується найбільшим попитом, адже вона має повністю екологічний склад. У будь-якій країні можна купити базальтову вату, Україна не стала винятком.

Особливості застосування базальтової вати

Для виготовлення даного матеріалу використовуються відходи гірничорудного виробництва. Зазвичай, це гранітно-базальтова крихта, яку розплавляють і отримують тонкі "нитки"-волокна. Саме вони стають основним компонентом мінеральної вати. Варто ще раз згадати, що базальтовий утеплювач для стін не містить в своєму складі шкідливих домішок, тому він екологічний і універсальний в застосуванні.

Завдяки універсальності в застосуванні вату базальтову купити можна для різних сфер застосування:

 • звукова і теплоізоляція стін, перекриттів в промислових і житлових будівлях;
 • зміцнення і утеплення балконів, лоджій, мансард, альтанок;
 • заповнення перегородок і стін з гіпсокартону, поділення на зони простору;
 • утеплення басейнів і т.д.

Якщо вам потрібна базальтова вата, купити її можна в будь-якому будівельному магазині або на ринку. Товар доступний у великій різноманітності і широкому ціновому діапазоні.

Властивості даного матеріалу

Базальтовий утеплювач робиться з гірських габро-базальтових порід, що переробляються в скловолокно. Цей матеріал стійкий до впливу негативних факторів, включаючи хімічні суміші і вологу, практичний і довговічний. Вартість базальтової вати цілком доступна, незважаючи на ряд її переваг, тому дозволяє швидко і недорого вирішити проблему з теплоізоляцією. Варто також згадати інші експлуатаційні характеристики і позитивні властивості матеріалу:

 • вогнетривкість;
 • висока теплоізоляція;
 • мінімальна вага і щільність, що значно полегшує процеси монтажу та укладання;
 • гідрофобні властивості;
 • висока паропроникність зі збереженням сухості самого матеріалу;
 • стійкість до високих навантажень, вібрацій, критичних температур;
 • відсутність умов для зростання грибка і цвілі, а також появи комах і гризунів;
 • стійкість до впливу агресивних речовин;
 • максимальний термін служби досягає 50 років.

Ціна базальтової вати невелика, тому ви утеплите стіни або фасад з мінімальними витратами. Згідно з технічними характеристиками, даний матеріал витримує навантаження в стиск 5-80 кПа при 10% деформації. За рахунок цього базальтовий утеплювач найбільш затребуваний серед аналогічних будівельних матеріалів.

Різновиди базальтової вати

Сучасні виробники готові запропонувати величезний вибір даного утеплювача різних розмірів і щільності. Залежно від мети застосування, ви можете базальтовий утеплювач купити в різному вигляді:

 • рулони;
 • плити;
 • мати.

Всі варіанти зручні у використанні. За рахунок того, що дана сировина безпечна для здоров'я людини, вона використовується не тільки для зовнішніх, але і для внутрішніх робіт. Якщо потрібно утеплити підлогу, труби, покрівлю, то варто купити базальтову вату для фасаду у вигляді матів, вони жорсткі і добре переносять підвищені навантаження. Вона має кілька відтінків - від жовто-коричневого до зеленого.

Де можна недорого придбати базальтовий утеплювач?

Щоб утеплення стін, покрівлі та фасаду було якісним і професійним, потрібно вибирати якісні будівельні матеріали, саме такі продаються в інтернет-магазині Строй-Альянс. Тут доступний великий вибір базальтової вати в рулонах і листах. Досвідчені консультанти допоможуть підібрати варіант для ваших потреб і дадуть відповідь на будь-які виникли у вас питання. У нашому магазині представлена ​​найкраща ціна базальтової вати в Харкові.

Ми гарантуємо високу якість продукції. Кожному клієнту забезпечені відмінний сервіс, демократичні ціни та безкоштовна підтримка фахівців в режимі онлайн або по телефону. Вони підкажуть, яка буде на базальтову вату ціна за м2, зроблять розрахунок кількості матеріалу і підкажуть особливості експлуатації. Доставка здійснюється по Харкову, а також в інші міста України.

Показати ще
Сховати