Композитна черепиця

В категорії немає товарів

Композитна черепиця

Композитна черепиця - сучасний покрівельний матеріал нового покоління. Він створює ефект натуральної черепичної покрівлі, при цьому має абсолютно інший склад і товщину листа. В її основі знаходяться сталеві листи товщиною від 0,45 до 0,9 мм, на їх поверхню наноситься бетонний алюмоцинковий сплав, шари глазурі, акрилової або кам'яної крихти, які створюють посилений захист металу від зовнішніх пошкоджень різного типу. Якісна композитна черепиця від виробника не береться корозією в місцях контакту з зовнішнім середовищем і на зрізах. Завдяки своєму багатошаровому складу така черепиця має легку вагу, не б'ється, на ній не з'являються тріщини і подряпини. В її складі немає органічних складових, тому вона не буде гнити.

Цей тип покрівлі з'явився 50 років тому завдяки компанії AHI Roofing. Її розробники створили унікальний багатошаровий матеріал на основі сталі і базальтової крихти. Їм вдалося отримати високу міцність, зносостійкість, довговічність матеріалу при невеликій вазі і об'ємі. Саме ці властивості зробили композитну черепицю популярною в десятках країн. В Україні також доступна композитна черепиця: Харків, Київ, Дніпро, Львів та інші міста мають будівельні ринки і магазини, де її можна купити в будь-яких кількостях.

Особливості композитної металочерепиці

Композитна черепиця - це високотехнологічний матеріал для покрівлі, який має низку додаткових унікальних особливостей, на відміну від традиційної кераміки. За рахунок складних виробничих технологій вдається створити довговічний і надійний матеріал. Правильно підібраний склад композитної черепиці володіє підвищеною стійкістю і високими шумоізоляційними властивостями.

У кожній розвиненій країні можна купити композитну черепицю, Україна не стала винятком. Вона має свої відмінні риси:

 • малу вагу - 1,8 кг / 1 кв.м покриття
 • проста технологія монтажу;
 • немає опорного навантаження на покрівлю і стіни;
 • листи матеріалу мають стандартні габарити 133х 41см, це дозволяє заздалегідь прорахувати обсяг матеріалу і схему укладання без відходів;
 • композит можна класти навіть на стару покрівлю, що економить час на ремонті;
 • різноманітність дизайнерських рішень;
 • тривалий термін експлуатації.

Єдине, чим не радує композитна черепиця, - вартість. Покрівля з профнастилу обійдеться дешевше, хоча описаний матеріал гарантовано окупиться згодом.

Склад і структура композитної черепиці

Якщо розглянути даний матеріал в поперечному зрізі, то можна побачити його численні шари. Основа черепиці - сталевий лист, саме він надає конструкції міцність і вогнетривкість. Інші шари можуть варіюватися, залежно від виробника, але зазвичай вони такі:

 • прозорий шар акрилу із захисною функцією;
 • кам'яна крихта;
 • акрилова грунтовка;
 • епоксидний грунт;
 • захисний шар хрому;
 • алюмоцинкове покриття;
 • лист якісної сталі;
 • шар прозорого поліестеру.

Якщо вас цікавить композитна черепиця, ціна матеріалу розраховується на 1 кв.м. Вартість буде залежати від якості і товщини металу, особливостей захисного покриття і бренду-виробника.

Основні переваги металокомпозитної покрівлі

Багато хто сумнівається, чи варто купувати цей матеріал через його високу вартість. Однак досвідчені будівельники та інші фахівці рекомендують композитну металочерепицю по ряду її переваг:

 1. Висока міцність на злам і стійкість до механічних пошкоджень.
 2. За рахунок невеликої ваги черепицю можна використовувати для реставрації старих дахів.
 3. Пожежостійкість.
 4. Стійкість як до морозів, так і жаркого сонця і УФ-променів.
 5. Екологічно безпечний склад.
 6. Шумопоглинання. На відміну від профнастилу, композитна черепиця захистить вас від шуму дощу і граду.
 7. Покрівля з черепиці швидко монтується, практично без відходів.
 8. Шорсткувата поверхня матеріалу створює додаткові функції снігозатримання.

Дотримуючись всіх правил монтажу та використовуючи якісні матеріали ви зробите дах, який прослужить до 50 років. Якщо вам потрібна надійна сертифікована композитна черепиця, купити її можна в онлайн магазині Строй-Альянс не виходячи з дому.

Де можна придбати черепицю на вигідних умовах?

До покупки будівельних матеріалів потрібно поставитися відповідально, адже дах робиться на тривалий термін. Вибираючи будівельні матеріали, потрібно враховувати не тільки марку виробника, ціну, але і інші чинники. Якщо вам потрібна відносно недорога композитна черепиця, ціна за м2 коливається в широкому діапазоні в залежності від бренду і від моделі. На нашому сайті доступні різні товари для ремонту та оздоблення будь-яких приміщень. Досвідчені менеджери проконсультують з будь-яких питань і допоможуть кожному клієнтові підібрати будматеріали.

Якщо вам сподобалася композитна черепиця, інтернет магазин Строй-Альянс готовий запропонувати даний товар за демократичними цінами. Ми пропонуємо повний супровід об'єкта: консультації, виїзди, заміри, прорахунки, монтаж та ін. Якщо виникнуть додаткові питання, можете задати їх нашим продавцям за телефонами, вказаними на сайті.

Показати ще
Сховати