Фальцева покрівля

В категорії немає товарів

Фальцева покрівля

Фальцева покрівля - один з різновидів покрівельного матеріалу. Вона представлена ​​у вигляді покриття, яке складається зі скріплених між собою металевих панелей. Завдяки використанню технології фальцювання при кріпленні панелей металу готову покрівлю називають фальцевою. Сьогодні в кожній країні можна купити фальцеву покрівлю, Україна не стала винятком. Вона відноситься до одних з найстаріших, при цьому найбільш надійних і якісних видів металевої покрівлі. Більш того, правильна технологія монтажу гарантує ідеальну герметизацію даху.

Технологія кріплення і укладання фальцевої картини мінімізує ризик протікання, а також відсутність наскрізних отворів покрівлі. З'єднують листи вручну або електроінструментом. Фальц - особливий тип покрівельного шва, при якому досягається максимально герметичне стикування між листами металу, в місцях стику вони замикаються в спеціальні замки. Вартість крівлі залежить від різних факторів. В цілому, це доступний матеріал з високими експлуатаційними показниками.

Матеріали та типи з'єднання крівлі

Сучасні компанії по виготовленню крівлі використовують різні види металу, при цьому кожен з них має свої особливості:

 1. Оцинкована сталь. Термін служби оцинкованої сталі досягає близько 30 років. Товщина матеріалу варіюється в межах 4,5-7 мм, тому стійко витримує різні пошкодження. Ціна крівлі зі сталі сама бюджетна.
 2. Сталь із зовнішнім покриттям з полімерів. На лист металу наноситься шар цинку, грунт і фарба з нижньої сторони листа, з лицьового боку - шар кольорового полімеру. Такий багатошаровий матеріал відмінно протистоїть корозії, більш привабливий зовні і довговічний.
 3. Алюміній. Покрівля з алюмінію - легка і міцна, прослужить до 75 років.
 4. Мідь. Мідь для установки даху виготовляється в рулонах. Термін служби такого матеріалу сягає 100 років.
 5. Цинк і титан. Дах з цинку і титану непростий в монтажі, проте якщо правильно дотримуватися всіх технологій, то покрівля прослужить не одне століття. Монтаж такого матеріалу здійснюється при температурі понад 5° С.

Щоб посилити їх захисні властивості і продовжити термін експлуатації, матеріали покривають спеціальним полімерним покриттям, яке оберігає поверхню металу від корозії. Перед тим, як купити фальцевую покрівлю, варто визначитися з типом з'єднання, саме від нього буде залежати міцність і стійкість всієї конструкції.

Сьогодні будівельники при монтажних роботах використовують такі типи з'єднань:

 • лежачі - для зчленування горизонтальних елементів;
 • стоячі - для з'єднання довгих країв сталевих смуг, розташованих уздовж схилів. Вони бувають одинарними і подвійними.

Сучасне покрівельне покриття виробляють з листів або рулонів металу. Фальц користується великим попитом в підшивці звисів і облицюванні фасадів, що надає будівлі строгий, класичний і завершений вигляд. Завдяки пластичності матеріалу їм можна покривати дахи самої різної форми і конфігурації. Якщо вам потрібний надійний  фальцевий дах, ціна матеріалу цілком відповідає його експлуатаційними показниками.

Різновиди крівлі

Якщо ви хочете створити довговічну надійну покрівлю, тоді вам точно варто клікфальц купити. Фальцева покрівля має свої категорії, в залежності від типу шва

 1. Одинарний стоячий фальц. Він виготовлений у вигляді гребеня вздовж кромки металевого листа. Для з'єднання гребені листів накладаються один на одного і фіксуються кляммерами. Даний тип з'єднання ефективно захищає внутрішню складову від попадання вологи.
 2. Подвійний стоячий фальц. Він виходить після подвійного загину, який виступає над поверхнею покрівельної картини.
 3. Одинарний лежачий. Він формується після одинарного загину кромки листа. Зазвичай їм з'єднуються краю картин, розташовані поперек ската.
 4. Подвійний лежачий. Він забезпечує більш надійний захист внутрішнього простору від проникнення вологи, в порівнянні з попередніми аналогами.
 5. Г-подібний. Цей вид крівлі більш естетичний, хоча і не дуже надійний. Зазвичай його встановлюють на схилах від 25° і вище.
 6. Подвійний рейковий фальц. Від класичного він відрізняється більш широкою сполучною кромкою і застосуванням дерев'яного бруса.
 7. Фальц що замикається (Klickfalz). Його характерною особливістю є особлива система кріплення, декоративний вигин і пружинні засувки. Монтаж покрівлі здійснюється швидко і без зусиль.

Кожна фальцева покрівля від виробника має свої характеристики і рекомендації з експлуатації.

Переваги фальцевої крівлі

Якщо ви хочете більше дізнатися про цей матеріал, можете вивчити основні плюси крівлі:

 • стійкість до корозії;
 • за рахунок легкої ваги матеріал ідеально підходить для реконструкції будівель зі старою кроквяною системою, фундаментом і стінами;
 • відсутність видимих ​​деталей кріплення робить поверхню даху візуально герметичною;
 • вогнетривкість;
 • тривалий термін експлуатації завдяки герметичності швів;
 • велика палітра колірних рішень;
 • гладка поверхня даху не затримує атмосферні опади.

До відносних мінусів матеріал можна віднести низьку звукоізоляцію і непростий монтаж, однак якщо довірити установку професіоналам, то залишитеся задоволені результатом. Якщо вас цікавить, скільки коштує фальцева покрівля, ціна за м2 представлена ​​в широкому діапазоні і залежить від якості матеріалу і виробника.

Потрібна фальцевая черепиця? Інтернет магазин Stroy-Alians чекає вас!

В нашому магазині можна замовити фальц будь-якого виду в необхідній кількості за доступною ціною. Досвідчені фахівці-покрівельники проконсультують кожного клієнта по всім тонкощам і нюансам вибору фальца, порадять відповідну модель покрівельного полотна, виходячи із зазначених параметрів і умов експлуатації майбутньої покрівлі.

Якщо вам на сайті сподобалася певна фальцева покрівля, замовити її можна на сайті Строй-Альянс не виходячи з дому. Ми реалізуємо оригінальну продукцію від надійних і перевірених виробників з гарантією.

Показати ще
Сховати